До волонтерського центру, який відзначає шосту річницю із моменту створення, завітали бажаючі привітати із такою значною датою та вручити подарунки.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із групи «Волонтери Канева».

Від адміністрації міста першою завітала заступник міського голови Жівотова Тетяна Павлівна з нагородами та подарунками. МХП «Миронівська птахофабрика» представляла PR-менеджер Віта Кузнецова, від адміністрації вона привітала волонтерів та привезла 25 іменних подарунків - продуктових наборів продукції фабрики для кожного волонтера. Голова ВО «Черкащини» Фесенко Михайло подарунками та теплими словами привітав волонтерів. Громадський діяч, ініціатор створення нашого центру, голова ГО «Разом» Леся Шульга теж привітала волонтерів з річницею.

З подарунками, вітаннями та конвертом з матеріальною допомогою до волонтерів цілою делегацією завітали ГО «Нескорені» Варлам Стуруа, Пахомова Світлана, Руденко Євген, Порожній Микола. Приймали волонтери також найщиріші вітання і подарунки від своїх колег, Валерія Івшина та пана Сергія з спілки «Волонтери-К». Всі хлопці - колишні АТОвці, які на собі відчули турботу волонтерів та необхідність цієї нелегкої праці.

Не забули про нас АТОвці Горідько Олег та Кучеренко Роман. Дякуємо за вітання! Дуже зворушливо, що наші добрі сусіди і представники соціальних служб Яворська Валентина, Петренко Антоніна, Литвин Лідія не забули і прийшли з подарунками та словами подяки за нашу скромну працю.

«Дякуємо всім за вітання! Вітаємо всіх колег! І знову в бій, нам спокій лиш насниться!», - зазначили волонтери.

May be an image of 13 people, including Наталія Шульга and Михайло Фесенко, люди стоять, footwear та у приміщенні

May be an image of 12 people, including Наталія Шульга та люди стоять

May be an image of 14 people, including Наталія Шульга, люди стоять та footwear

May be an image of 20 people, including Роман Кучеренко, Наталія Шульга and Микола Порожній, люди стоять та footwear

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що учні канівської гімназії у межах «Школи сталого розвитку МХП» дізнавалися про «помічників щастя».