Фахівці Управління Держпраці та територіальних органів Державної податкової служби, Пенсійного фонду України та Служби зайнятості реалізують заходи, передбачені дорученням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Управління Держпраці у Черкаській області.

На Черкащині проводиться широка інформаційно-роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання, які працюють у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування, про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Під час спільних інформаційних рейдів фахівці державних установ відвідують підприємців на робочих місцях та надають консультації роботодавцям і працівникам з питань офіційного працевлаштування, ризиків отримання заробітних плат «у конверті».

Як наголошують посадовці, працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що студенти Канівського ВПУ відвідали із екскурсією «Магнітприлад».