На урочистих заходах із нагоди відзначення Дня села у Литвинці місцевому ФАПу вручили комп’ютер від депутата Верховної Ради України Владислава Голуба.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію помічника нардепа Олени Радченко у Facebook.

Днями у Литвинецькому СБК відбулися святкові заходи з нагоди Дня села, на які завітали голова Канівської РДА  Дмитро Шелест та помічник народного депутата Владислава Голуба - Олена Радченко.

Керівник Канівської РДА привітав присутніх та зазначив, що завдяки плідній співпраці райдержадміністрації з Литвинецькою сільською радою, в селі відбулося чимало позитивних звершень.

До привітальних слів долучилася і помічник народного депутата Владислава Голуба Олена Радченко, яка передала для потреб місцевого ФАПу комп'ютер.

Після завершення офіційної частини заходу гостям свята подарували свої художні номери творчі колективи району.

Світлина від Радченко Олени.

Світлина від Радченко Олени.

«Примхи погоди не зіпсували ні настрій, ні плани. День села Литвинець святкували із піднятим настроєм та запальними танцями й піснями. Найменші жителі села вітали присутніх віршами і таночком. Вихованці школи тішили своїми успіхами. Особливого колориту святу додав народний аматорський колектив «Зорецвіт», - зауважила у своєму пості Олена Радченко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Ліплявому відбулося яскраве святкування Дня села.