Зустріч поліцейських з головами об'єднаних територіальних громад та старостами сіл відбулася на Канівщині. Правоохоронці розповіли про новостворену штурмову бригаду Національної поліції України «Лють».

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Під час візиту канівські правоохоронці відвідали Бобрицьку, Канівську, Степанецьку та Ліплявську об'єднані територіальні громади.

Начальник відділу поліції №1 Олександр Оруський, старший інспектор сектору кадрового забезпечення Світлана Приходька та поліцейський офіцер громади Віталій Степанець роз'яснили присутнім умови та правила проходження служби у спецпідрозділі. Розповіли про структуру, завдання, фінансове забезпечення штурмової бригади. Нагадали, де і як можна подати анкети.

Подати заявку для вступу у підрозділ можна онлайн на https://storm.mvs.gov.ua/.ua або ж у визначених ЦНАПах: Черкаси: вул. Благовісна, 170; Сміла: вул. Незалежності, 37; Умань: вул. Чорновола, 32/6; Жашків: вул. Захисників України, 17; Звенигородка: вул. Івана Сошенка, 47; Золотоноша: вул. Незалежності, 40. Також працює гаряча лінія для консультацій 0800100020.

На зображенні може бути: 8 людей, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини

На зображенні може бути: 7 людей, у приміщенні та текст

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що прокурор на Черкащині відмовився від освідування – розпочато службове розслідування.