Депутати Канівської міської ради визначилися із складом робочих комісій, які будуть працювати над підготовкою проектів рішень, що вноситимуться на розгляд депутатського корпусу.

Про це повідомляє сайт Канівської міської ради, інформує «Kanos».

Нагадаємо, що на вчорашньому засіданні депутати ще раз обговорили орієнтовний склад робочих депутатських комісій. Дійти згоди не вдалося лише стосовно голів комісій. Тому це питання міський голова вирішив перенести на вівторок, коли відбудеться продовження сесії.

Що ж стосується персонального складу комісій, то найбільша кількість новообраних депутатів увійшла до складу комісії з питань планування, бюджету, фінансів, податків та підприємництва - 9, а найменша до комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, спорту та молодіжної політики - всього 4.

Сам же склад комісій Канівської міської ради виглядати наступним чином:

Комісія з питань законності, правопорядку, Регламенту та депутатської етики - Чалабієв Руслан, Гамалій Юрій, Золін Віктор, Люлька Олена, Буряк Володимир.

Комісія з питань планування, бюджету, фінансів, податків та підприємництва - Коржов Володимир, Волкович Алла, Ткаченко Сергій, Кекух Тетяна, Зубко Василь, Курінна Лілія, Куценко Олександр, Коломієць Василь, Калніболоцький Олег.

Комісія з питань архітектури та будівництва, землекористування та екології - Підгайний Юрій, Максим’юк Іван, Засенко Сергій, Маланчев Євгеній, Туливітер Вадим, Хоменко Віктор, Корнієнко Олександр, Шишка Руслан.

Комісія з питань житлово-комунального господарства; транспорту, зв’язку та комунальної власності - Куча Віктор, Щур Тамара, Дробот Людмила, Тертичний Василь, Малінський Володимир, Чиж Валентина, Бакум Євгеній.

Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, спорту та молодіжної політики - Семеніст Олексій, Каретнікова Галина, Горьова Надія, Козин Микола Андрійович.

Нагадаємо, що раніше, на установчій нараді, міський голова Ігор Ренькас закликав депутатів визначитися із тим, у яких комісіях вони хотіли б працювати.