Насичена концертна програма, фотозона, численні майстер-класи та спортивні змагання – канівці відзначили свято Івана Купала.  

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Концертну програму склали виступи народного аматорського хору «Кобзарева криниця», гуртів «Джерела» та «Перлина», інших вокалістів Міського будинку культури. Між виступами артистів незмінна ведуча Оксана Кириченко вкотре вразила глядачів витонченим читанням вірша.

Оформлене місце проведення та декорована фотозона створили чаруючу атмосферу свята. Проте погодні умови дещо скоротили концертну програму. Під час виконання обрядової пісні «Купала» почалася справжня злива та гроза, що і завершили «Купальські Забави».

До організації свята окрім відділу культури долучилися відділ молоді і спорту (проведення спортивної естафети), Молодіжна рада (облаштування територію дитинства), сільський клуб с. Хутір-Хміляна (майстер-класи з бісероплетіння, тимчасові тату), майстриня з гончарства (майстер-клас із ліплення глини). Також на заході була представлена виставка картин народної майстрині Катерини Лупини та виробів з дерева від майстра Сергія Хоменка.

Також під час святкування було ініційовано благодійний збір коштів для нашого захисника Єфремова Владислава та його побратимів. Загалом вдалося зібрати 9627 грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 16 ініціатив отримають кошти на втілення: оголошено переможців конкурсу «Час діяти, Канівщино!».