До команди медичного закладу приєдналася нова лікарка – Лук’янова Антоніна Геннадіївна.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Працюватиме Антоніна Геннадіївна лікаркою загальної практики-сімейної медицини одразу в трьох амбулаторіях, за наступним графіком: АЗПСМ с. Мартинівка: понеділок; АЗПСМ с. Степанці: п’ятниця; Канівська АЗПСМ: середа, червер.

Щоб укласти декларацію з Антоніною Геннадіївною, необхідно прийти на прийом, попередньо записавшись за телефоном 0800-218-424.

«Ну що ж, давайте ближче знайомити вас з лікаркою.

З Антоніною Геннадіївною, ми вже добре знайомі, адже вона проходила інтернатуру в нашому Центрі. Під час проходження якої, була задіяна в проєкті БО «Благодійний фонд «Волонтерський рух» за підтримки UNICEF в складі мобільній бригади, тож багато хто з вас, певно теж вже її знає.

В 2023 році Антоніна Геннадіївна пройшла спеціалізацію «Загальна практика сімейна медицина» в Національному університеті охорони здоров'я України ім. П.Л. Шупика.

За два роки до цього, тобто в 2021 році закінчила Полтавський державний медичний університет за спеціальністю «Педіатрія».

А в 2015 році здобула свою першу медичну освіту за спеціальністю «сестра медична» в Черкаському медичному коледжі.

Антоніна Геннадіївна – за вакцинацію і превентивну медицину, адже хворобу легше попередити, тож якщо ви в пошуку свого сімейного лікаря, можемо сміливо вам її рекомендувати, адже вона діє виключно в інтересах здоров’я пацієнта.

Робочий номер телефону +380633652482

Антоніно Геннадіївно, вітаємо в колективі та бажаємо легкого старту», - зазначено у повідомленні Канівського ЦПМСД.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Ліплявська громада отримала благодійну допомогу від Міжнародної організації з міграції в Україні (фото).