На сесійному засіданні Черкаської обласної ради депутати підтримали програму із розвитку боксу на Черкащині.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Черкаської обласної ради.

11 липня 2018 року на сесії депутати Черкаської обласної ради підтримали Програму розвитку боксу. На розгляд обранців її подало управлінням молоді і спорту ОДА за ініціативи свободівської фракції та Федерації боксу Черкащини.

Відповідно до затвердженої програми, протягом 2018-2022 року передбачено реалізувати такі заходи:

  1. Забезпечити проведення щорічних міських, районних та обласних змагань з боксу.
  2. Забезпечити підготовку та участь спортсменів у спортивних заходах всеукраїнського рівня з боксу згідно календарного плану, в тому числі включаючи підготовку та участь збірної команди регіону у спортивних змаганнях державного рівня відповідно до Положення про змагання.
  3. Передбачити під час формування місцевих бюджетів кошти на покращення матеріально технічної бази, поновлення спортивного інвентарю та обладнання.
  1. Забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації відомостей про досягнення спортсменів області з боксу з метою пропаганди серед населення.
  2. Сприяти участі тренерів-викладачів та суддів у методичних та навчально-наукових семінарах.
  3. Сприяти підготовці та проведенню національних змагань з боксу в області. Витрати, пов’язані з проведенням змагань всеукраїнського рівня, здійснювати за рахунок коштів місцевих бюджетів за умови погодження положення (регламенту) з Міністерством молоді та спорту України та всеукраїнською федерацією з боксу.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі пройшов боксерський турнір, на відкриття якого завітав Віталій Кличко.