За прогностичними розрахунками, у найближчі вихідні атмосфера розраховуємо на погожі аномально теплі дні з температурою вночі 3-8º тепла, вдень +16..+21º. Середньодобова температура зробить стрибок аж до +12º.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя. 

Сьогодні, 25 березня домінантом у формуванні погоди є добре насичений вологою південний циклон, який утворився над Балканами та наразі кружляє над Одещиною.

За минулу ніч вже випало 8-12 мм і це не межа, помірні дощі припиняться лише завтра. Це найсильніші опади в найближчі 10 днів. Температура вночі 1-6º тепла, вдень 6-11º.

У середу, 27 березня, під впливом антициклону з півночі погода на Черкащині стабілізується. Опадів не прогнозуємо. Температура вночі 0-2º тепла, вдень +7..+12º. Надалі до керування погоди приступить масштабний атлантичний циклон.

У четвер, 28 березня без опадів, температура вночі 2-7º тепла, вдень +13..+18º.

У п’ятницю, 29 березня теплий атмосферний фронт проявить себе невеликими дощами. Температура вночі 3-8º тепла, вдень +13..+18º.

В ніч з 30 на 31 березня, о 3 годині ранку стрілки годинників в Україні переведуть на годину вперед - доведеться прокидатися раніше. Переведення годинників здійснюється для того, щоб людина могла працювати довше і використовувати при цьому менше штучного освітлення.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Канівський Успенський собор повернули із власності московського патріархату.