Початок квітня асоціюється з справжнім літнім теплом, що спричинило майже сотню температурних рекордів. І справді, перша десятиденка, з температурою 14-15°, видалася на 6-7° вище норми. В окремі дні середньодобова температура була червневою – 18-19°. Це найтепліший початок квітня на Черкащині за останні 50 років.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Сьогодні, 11 квітня апогей «квітневого літа». На 12 годину метеостанції Черкащини вже зафіксували 25-26°, встановлені нові рекорди дня. Проте теплий південний атмосферний процес, що започаткував літню весну, неквапливо поступається місцем північному. А це значить, що температура буде знижуватися.

12-15 квітня - температура вночі 7-12º, вдень 17-22º.

16 квітня - синоптична ситуація зміниться. Атмосферні фронти проявлять себе короткочасними дощами. Температура вночі 4-9° тепла, вдень 14-19º.

За прогностичними розрахунками, 17 квітня Черкащина опиниться у тиловій частині циклону. З рвучкими північними вітрами надійде осередок холоду, який поверне температурний фон у кліматичну норму: вночі 2-7° тепла, вдень 9-14°.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що синоптики попереджають про підвищення рівня води на Черкащині.