Вперше в Каневі ДВК «Вікторія» провела сімейний турнір з пляжного волейболу, у якому взяли участь 8 пар.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Наталії Кузнєцової.

Юні волейболістки, які займаються в дитячому волейбольному клубі, мали змогу взяти собі в пару батьків, сестер та інших членів родини.

Після проведення жеребкування розпочалися відбіркові тури по двох підгрупах по коловій системі. У фінал вийшли пари: Крячок Олег (вчитель фізичної культури Бобрицького НВК) та його похресниця Постернак Ангеліна, троюрідні сестри Печникова Ілона та Рудюк Єлизавета, Лихошерсті Юлія та Олег (брат та сестра), Луговська Зореслава та її дядя Скопець Петро.

Рівень підготовки команд був практично рівним, але перемагають найсильніші. Кубок, медалі, грошові призи отримали абсолютні переможці – пара з Бобриці – Крячок Олег та Постернак Ангеліна, на 2 місці - Печникова Ілона та Рудюк Єлизавета (ЗОШ № 1), на 3 місці - Луговська Зореслава  (ЗОШ № 4) та Скопець Петро. Видовищну  гру показала пара Губенко Сергій та його онучка Влада, достойно виступили Підгорний Олег та його дочка Анастасія.  Також було проведено конкурс «Найкращий подавальний», переможці якого Лихошерста Юлія (ЗОШ № 1) та Кузнєцов Олексій, отримали призи. Суддівська бригада у складі Колінько Юрія, Кузнєцова Олексія та Галушки Галини забезпечила справедливе суддівство.

Турнір відбувся за підтримки голови Канівської райдержадміністрації Юрія Розе та спонсорської допомоги ТМ «Бонпос». Усі учасники отримали приємні призи піци «Vakacii» та напої.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що канівський стоматолог отримав обласну премію за розбудову молодіжної політики.