У Бобрицькій громаді вже вдруге проходив Благодійний фестиваль борщу на підтримку волонтерського загону «Литвинецька січ», який займається приготування сухих борщів та супів для Збройних Сил України.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Бобрицької сільської ради.

Благодійний фестиваль борщу Бобрицької громади як одної з форм збереження нематеріальної культурної спадщини України - це «Open air» проєкт, який надав можливість всім охочим скуштувати унікальні різновиди борщу, приготовлені аматорами та професіоналами кулінарного мистецтва Бобрицької територіальної громади для мешканців та гостей громади.

Цьоріч проєкт Бобрицької громади з такою ж назвою був підтриманий Фонд «МХП – Громаді»  у межах Всеукраїнського конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!», і відкриття проєкту також стало однією із складових заходу.

Традиційно захід відкрила господиня заходу, сільський голова Олена Штефан, яка подякувала всім хто сьогодні своєю працює на благо нашої країни волонтерством, донатами наближає перемогу. З вітальним словом до писутніх звернулися гості фестивалю, а саме керівник відділу національних проєктів БФ «МХП – Громаді» Володимир Панченко, помічниця народного депутата України Віталія Войцехівського Валентина Чиж, голова Червонослобідської громади Олександр Литвиненко, заступник директора філії Канівської ГЕС ПрАТ «Укргідроенерго» В’ячеслав Синенко та депутат Канівської міської ради Олександр Корнієнко.

Загалом на гостей фестивалю окрім концертно-конкурної програми чекала благодійна лотерея, благодійний аукціон, фотозони, виставка-продаж борщів та крафтової продукції, для дітей фахівцями Інклюзивно-ресурсного центру Бобрицької громади проводилися розважально-освітні заходи та функціонували надувні гірки та батути.

Також відвідувачі мали змогу зміряти тиск та отримати консультації на локації, організованій працівниками Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги. А поціновувачі спорту мірялися силою на локації Активного парку, де координатор Олег Крячок провів силові змагання з виштовхування гирі вагою 12 та 16 кг на дальність.

До переможців, чий борщ «запав у душу» компетентному журі, ввійшли колективи Литвинецького, Синявського та Григорівського закладів культури, та найбільшим здобутком події стали зібрані 45 413 грн на підтримку волонтерського загону «Литвинецька січ».

Наближаємо Перемогу разом!

На зображенні може бути: 7 людей та текст

На зображенні може бути: 7 людей, сердечко, трава та текст

На зображенні може бути: 2 людини та люди в кемпінгу

На зображенні може бути: 1 особа, флейта, кларнет та гобой

На зображенні може бути: 3 людини

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 6 людей, натовп та текст

На зображенні може бути: 4 людини та текст

На зображенні може бути: 3 людини, люди усміхаються та текст

На зображенні може бути: 8 людей, скрипка, акордеон та дірндль

На зображенні може бути: 12 людей та натовп

На зображенні може бути: 18 людей та натовп

На зображенні може бути: заварник для чаю

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  понад 33 тисячі гривень для військових зібрали під час святкування Дня Канева (фото).