Подорожувати Черкащиною тепер цікавіше із новою туристичною картою «Подорожуй Черкащиною ЗАРАЗ», яку нещодавно розробив та випустив Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОДА.

На карту нанесено 43 туристичні об’єкти та предмети, які асоціюються з туристичними місцями та коротку інформацію про регіон: площа, розташування, відстань, населення, протяжність, автомобільні шляхи. Кожен район області має туристичні об’єкти.

Мета карти – це промоція Черкаської області, як туристично-привабливої дестинації. А ще це можливість раціонально спланувати свою подорож та не загубитися серед неймовірних туристичних місць, локацій та об’єктів регіону. – розповідають в Департаменті регіонального розвитку Черкаської ОДА.

На зворотньому боці карти міститься короткий опис з контактами та адресами, зображених на карті туроб’єктів, а також QR-коди з посиланнями на Google-карти, з інформацією про те де поїсти, відпочити та що ще подивитися в Черкаській області.

У Департаменті регіонального розвитку Черкаської ОДА наголошують, що на карту нанесені не всі туристичні об’єкти області, де варто побувати. Проте, відсканувавши QR-код на зворотній стороні карти «Більше про мандри Черкащиною тут» можна дізнатися про туристичні локації регіону, яких немає на карті. Окрім цього, карта дуже зручна, має формат pocket-версії. Доступна українською та англійською мовами в друкованому та електронну вигляді.

74348664_397975297791491_3836711057364090880_n

Завантажити туристичну карту «Подорожуй Черкащиною ЗАРАЗ» можна тут:

українською мовою - https://cutt.ly/2ekf9rG

англійською мовою – https://cutt.ly/5ekfKkV

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що «Стоянка мисливців на мамонтів», мотофестиваль «Тарасова гора» - які ще об’єкти Канівщини увійшли у туристичний буклет області.