Золотоніською місцевою прокуратурою направлено позовну заяву до Канівського міськрайонного суду в інтересах держави в особі Канівської районної ради та Канівської районної державної адміністрації про відшкодування шкоди, завданої кримінальним правопорушенням.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури.

Зокрема, під час підготовки позовної заяви прокуратурою встановлено, що слідчим відділом Канівського відділення поліції Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області, складено обвинувальний акт відносно жительки м. Канева, яка допустила наїзд власним автомобілем на пішохода, теж жительку м. Канева, яка отримала тілесні ушкодження, чим вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 286 КК України.

Внаслідок отриманих травм потерпіла у кримінальному провадженні тривалий час перебувала на стаціонарному лікуванні в Комунальному закладі «Канівська районна центральна лікарня».  

Відповідно до ст. 1206 Цивільного кодексу України особа, яка вчинила злочин, зобов’язана відшкодувати витрати закладові охорони здоров'я на лікування потерпілого від цього злочину.

Таким чином, оскільки лікування потерпілого проводилось за кошти   районної лікарні, а в добровільному порядку особою, яка вчинила кримінальне правопорушення, вказана шкода не відшкодована, тому Золотоніською місцевою прокуратурою прийнято рішення про здійснення представництва інтересів держави в суді з метою забезпечення повернення вказаних коштів до державного бюджету.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що шахраї у Каневі, називаючись працівниками прокуратури, намагалися заволодіти коштами.