У Каневі винесли вирок шахрайці, яка повідомила місцевій жительці про нібито аварію, в яку потрапила донька. Прийшовши додому до жертви, зловмисниця назвалась прокурором.
Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію із сайту «Про все».
Випадок стався наприкінці жовтня цього року. Аферистка повідомила канівчанці, що донька останньої начебто потрапила в аварію і потрібні гроші на лікування. Аби увійти в довіру, запевнила, що працює прокурором. Повіривши, потерпіла віддала свої заощадження - 204 тисячі гривень.
Шахрайці тоді не вдалося покинути місто як вона планувала, потрапивши до рук правоохоронців.
На суді злочинниця розповіла, що такий заробіток їй запропонував незнайомець, який зателефонував до неї. За «роботу» вона мала отримати 30 відсотків.
Канівський міськрайонний суд визнав її винною та призначив покарання у вигляді 3 років позбавлення волі. Водночас основного покарання вона не відбуватиме, якщо протягом одного року не вчинить інших злочинів.
Всі кошти, які жінка видурила, повернули постраждалій.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що адвокат на Черкащині організував нову схему для «ухилянтів» (фото).
Ви би краще пораділи за місцевих пенсіонерів – талановитих професіаналів Ренькаса, Святелика, та інших місцевих туристів з так званої молодіжної ради – у чудовому місті любителів Дніпрових садів 2012 вони живуть та процвітають….
***
У Смілі у тестовому режимі працює 81 камера вуличного відеоспостереження
15 грудня 2023, 09:09
В рамках реалізації міської «Програми профілактики злочинності в м. Сміла на період 2021-2025 років» впровадили систему відео спостереження «Безпечне місто».
Нині 81 камера відеоспостереження встановлені у людних місцях, на в’їздах – виїздах з міста, та на перехрестях. Ці пристрої з можливістю розпізнавання державних номерних знаків транспортних засобів, обличчя людей тощо.
Монітори, на які передається зображення з камер встановлені у кабінетах керівництва міста та в поліції. За словами директора ТОВ “Безпечне місто. Охорона” Олексія Вихристюка, записи з камер можуть бути використані як доказова база, тож будь-який мешканець Сміли може подати запит у міськраду для отримання цих даних. Система “Безпечне місто” захищена від стороннього втручання та витоку даних, бо працює в локальній мережі.
Нині система ще працює у тестовому режимі, з початку 2024 року вона почне вже функціонувати повноцінно.
https://provce.ck.ua/u-smili-u-testovomu-rezhymi-pratsiuie-81-kamera-vulychnoho-videosposterezhennia/
У Канаві ви таких речей не побачите , бо тут, наприклад, є так звана молодіжна рада.
http://kanos.com.ua/oblasnoyu-premijeyu-vidznachyly-zastupnyka-holovy-kanivskoji-molodizhnoji-rady-foto/
http://kanos.com.ua/ordenom-za-muzhnist-posmertno-nahorodyly-dvoh-kanivtsiv-foto/
Пенсіонери Ренькас та Святелик, напевно не хочуть, щоб камери спостереження цілодобово та неупереджено фільмували для прокуратури чисельні злочини проти громади та України – наприклад, як непоправний ресурс громади – незаконно, всупереч Генеральному плану міста Канів, пісок тирять біля Лисої гори ?!
***
Докладніше про місцевий пісок – інформація у документах для талановитої місцевої так званої молодіжної ради – у членів якої , вже у такому віці, напевно, десь там свербить та чешеться з приводу того, що хтось у Канаві ситно та затишно сидить на відкатах, а у них такої можливості поки що не має… ?!
http://kanos.com.ua/politsiyanty-zatrymaly-cherkasku-kolaborantku-yaka-pidtrymuvala-diji-voroha-foto/
***