Депутат Канівської міської ради Василь Зубко поставив низку питань, що стосуються будівництва Скверу міст-побратимів, та висловив занепокоєння жахливим станом парку.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На вчорашньому сесійному засіданні Канівської міської ради депутат від «Радикальної партії Олега Ляшка» Василь Зубко озвучив запит щодо будівництва Скверу міст-побратимів.

«Близько двох років назад за ініціативою міської «Партії Зелених» на чолі із її лідером паном Коржовим розпочато будівництво скверу на березі річки Лимарка. На даний час ця ділянка знаходиться у жахливому стані. На мій погляд, роботи по будівництву там ведуться не якісно, несистемно, із порушенням технологій та відсутністю будь-якої логіки. Кошти використовуються не ефективно», - зазначено у тексті запиту.

Відтак, депутат запропонував розглянути питання незавершеного будівництва на наступному черговому сесійному засіданні міської ради. Окрім цього Василь Зубко виступив із вимогою озвучити ініціатора будівництва скверу, підрядника, який займається будівництвом, загальний кошторис проекту, скільки коштів наразі використано та скільки ще потрібно, на якому етапі перебуває зараз будівництво, яка якість виконання робіт та хто її контролює, терміни завершення будівництва.

У підсумку, на підтримку запиту виступили 23 депутатів, ще 2 утрималися, один виступив «проти».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що міський голова на засіданні нагадав, що жодного офіційного пляжу у Каневі немає.