До загальнодержавного бюджету за 9 місяців перераховано 87,5 млн грн. До місцевих бюджетів перераховано 156 млн грн. Сума єдиного соціального внеску (ЄСВ) на загальнообов’язкове державне соціальне страхування робітників підприємства становить майже 170 млн грн.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Миронівської птахофабрики.

Водночас загальна сума сплачених податків, зборів та внесків компанією МХП складає понад 4,2 млрд грн.

Варто додати, що в МХП працює програма життєстійкості «МХП поряд» для мобілізованих та ветеранів ЗСУ. Програма «МХП Поруч» покликана створити для кожного військового або військової умови, у яких зможуть не тільки повернутися до цивільного життя, але і якісно реалізувати свої права, отримати різнобічну підтримку та нові можливості.

Ми відчуваємо відповідальність не тільки за колег, які стали на захист нашої держави, але й за тих, хто поруч із нами — рідних працівників, орендодавців МХП, жителів громад, де компанія має виробничі потужності.

Програмою передбачений комплекс заходів, спрямованих на адаптацію, професійну підготовку (перепідготовку), психологічну реабілітацію, соціальне забезпечення.

Працюємо заради Перемоги!

Немає опису світлини.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 5 бізнесів-проєктів з Черкащини позмагаються за грант у конкурсі бізнес-ідей «Роби своє з Kurator».