Канівська Публічна бібліотека імені Т. Г. Шевченка до Всеукраїнського дня бібліотек ініціює довгострокову Акцію «російська книго, ЗДАВАЙСЯ!», яка має на меті на виручені від здачі макулатури кошти придбати та поповнити фонд бібліотеки новими сучасними українськими виданнями.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської публічної бібліотеки імені Т.Шевченка.

Злочинне повномасштабне вторгнення росії в Україну назавжди змінило хід думок українців. Для багатьох людей читати книги російською мовою стало чимось чужим, неприйнятним і обтяжливим. Якщо ви належите до цієї категорії людей, то ви вже точно замислювалися над тим, а що ж далі робити з «літературним агресором» у вашій домівці?

Отже, якщо для вас принципово позбутися усього російського з власного помешкання, а у домашніх бібліотеках ви досі маєте книжки радянських чи російських авторів, російські переклади чи книги російських видавництв, які не знаєте куди подіти, то зараз настав саме той час для «зачистки» власних книжкових полиць.

«Долучайтесь до Акції «російська книго, ЗДАВАЙСЯ!» та чекаємо вас в стінах нашої бібліотеки з «літературним агресором» аби відправити його в макулатурний збір.

Давайте разом додамо зусиль, аби Канівська Публічна бібліотека імені Т. Г. Шевченка мала ще більше книг українських авторів, ще більше україномовних перекладів відомих зарубіжних творів підтримуючи україномовні видавництва.

Тримаймо книжковий фронт! УКРАЇНСЬКА КНИГА – теж зброя!», - зазначено у повідомленні бібліотеки.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у канівському дитячому садочку провели благодійний «Фестиваль вареників» (фото).