Реагуючи на вчорашню ситуацію із затриманням Дмитра Шайдарова, міський голова відсторонив його на час ведення слідства від виконання обов’язків керівника комунального підприємства «Місто».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

Розпорядженням Ігоря Ренькаса наразі призначено виконуючого обов’язки керівника підприємства - Ростислава Котурова.

«Подальші рішення прийматимуться після вироку суду. Також прошу всіх бути стриманішими у своїх коментарях і судженнях – давайте зачекаємо рішення суду, який, сподіваюся, встановить істину», - зауважив міський голова.

Окрім цього, коментуючи ситуацію із затриманням Шайдарова під час отримання хабара, він зазначив, що сам ніколи таким не займався і завжди застерігав інших від подібних ситуацій.

«Дмитро Шайдаров обіймає посаду директора КП «Місто» з 2011-го року. З часу обрання мене міським головою, наші з ним робочі стосунки складалися по-різному. Але за останні два роки ситуація значно покращилась і мене його робота як керівника комунального підприємства задовольняла повністю. Щодо хабара, то я сам ніколи таким не займався й інших застерігав. Але всі ми – дорослі люди, і кожен сам приймає рішення, як йому діяти і які рішення приймати. Також, вважаю, негідними дії й тих, хто дає хабарі й таким чином провокує на злочин. На мою думку, вони теж мають відповідати перед законом», - констатував Ігор Олександрович.

Також міський голова повідомив, що підрядник, який вчора намагався передати кошти затриманому керівнику, наносив дорожню розмітку, а Дмитро Шайдаров лише контролював хід виконання робіт. Кошти для оплати наданих послуг підряднику через КП «Місто» не проходили.