Залучення на округ 118 млн грн, подання 127 законопроектів, підготовка 1530 депутатських запитів та звернень та 116 виступів на сесіях Верховної Ради. Народного депутата VIII скликання, кандидата по 197 виборчому округу Владислава Володимировича Голуба визнано одним з найрезультативніших народних обранців. Адже поки окремі кандидати у передвиборчих конвульсіях раптово почали «знайомитися» з Черкаською областю та її жителями і з’ясовувати, що окрім отримання заробітної плати повинен робити народний обранець у парламенті, інші підсумовують результати своєї плідної роботи на окрузі і чітко окреслюють наступні першочергові кроки, спрямовані на розвиток регіону.

Що зроблено?

За 4,5 роки роботи Владислава Володимировича Голуба з державного бюджету на розвиток округу було залучено 118 млн грн. + 2 млн грн., які нещодавно спрямували на соціально-економічний розвиток важливих соціальних об’єктів регіонів Черкащини.

 • 50 млн грн на дороги
 • 22 млн 244 тис. грн на галузь медицини
 • 27 млн 561 тис. грн на освітню галузь
 • 10 млн 679 тис. грн на галузь екології
 • 7 млн 556 тис. грн на благоустрій та комунальні підприємства.

Дехто починає апелювати, мовляв, це гроші з державного бюджету. Проте варто розуміти і те, що ці кошти не розподіляють між усіма областями рівномірно, а спрямовують лише під конкретні проекти і на конкурсній основі. Саме тут і починається робота депутата: вивчити потреби громад, визначити спільно з місцевою владою серед них пріоритетні, розробити проекти, підготувати документи, погодити проекти у всіх комісіях і парламентських комітетах, а потім проконтролювати їх цільове використання.

 

І поки одні депутати після смачного розвішування «лапші» на вуха виборців потрапляють в Раду і навіть не відвідують засідання сесій, не говорячи вже про візити на округ і виконання своїх передвиборчих обіцянок, інші протягом усієї каденції роблять усе можливе, щоб залучити кошти саме на розвиток свого регіону і покращення життя людей.

 

 • Так, я звітую про залучення цих 118 млн грн на вирішення  проблем 197 округу, але не стверджую, що це особисто моя заслуга, - зазначає Владислав Володимирович. Це злагоджена спільна робота виборців, громад, місцевої влади і фахівців моєї команди. І результат у нас теж спільний. Ми разом багато працювали протягом цих 4,5 років на розвиток регіону і чітко окреслили конкретні справи, які продовжимо робити одразу після виборів.

Робота в Каневі та Канівському районі 

20 млн 375 тис. грн за сприяння Владислава Голуба було залучено для вирішення нагальних соціально-економічних проблем Канева та Канівського району.

Пріоритетні напрямки роботи нардепа - галузі охорони здоров’я та освіти.

 

За час депутатства Голуба Владислава – у Канівському районі зроблено:

24 навчально-виховні комплекси осучаснено новими меблями, мультимедійними комплексами  та комп’ютерною технікою

10 ігрових та спортивних майданчиків

10 навчальних закладів (школи та садочки) капітально або частково відремонтовані

10 дитячих навчальних закладів поліпшили матеріально-технічну базу

5 навчальних закладів отримали осучаснені актові зали, чи сцени для виступів

5 будинків культури облаштовано сценічним обладнанням

4 села району отримали часткове чи повне освітлення вулиць

штучне покриття для футбольного міні-поля у мікрорайоні магазину Талісман м. Канів

закуплено обладнання для тиру ЗОШ №4 м.Канів

придбано спеціальну техніку з прибирання міста для КП «Місто»

обладнання та комп’ютерна техніка для ФАПів та КЗ «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

9 млн 54 тис. грн - на оснащення Канівської ЦРЛ

10 одиниць нового обладнання: апарат УЗД, рентгенодіагностичний комплекс, лапароскопічна стійка, реанімаційна система для новонароджених, дентальний рентген-апарат, 4-х та 12-ти канальні електрокардіографи, аналізатор біохімічний (напівавтомат), пульсоксиметри.

Придбано автомобіль швидкої медичної допомоги з повним укомплектуванням. Замінено старі вікна на енергоефективні.

Закуплено комп’ютерне обладнання

За словами головного лікаря Канівської ЦРЛ Віри Шапошник, найбільший внесок у цільову допомогу медичного закладу надавав і надає Владислав Голуб.

 • За останні п'ять років, будучи народним депутатом, він зумів залучити на наш медичний заклад бюджетні кошти у сумі близько 10 мільйонів гривень. Це дало нам можливість значно покращити матеріально-технічну базу закладу, придбати новітній УЗД-апарат та рентген-апарат на три робочих місця. Владислав Володимирович регулярно відвідує кожен медичний заклад та ФАП у селах району і не відмовляє місцевим медикам у допомозі. Більше, ніж він ЦРЛ ніхто не допоміг.

 

Законотворча діяльність

Робота народного депутата – це, передусім, законотворча діяльність і діяльність в окрузі. У складі парламентських робочих груп Владислав Голуб працював над цілою низкою ключових для країни законів: «Про валюту і валютні операції», «Про соціальний захист військовослужбовців та членів їх родин», «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» тощо.

Топ-5 реформ підтриманих нардепом

Боротьба з корупцією – 80%

Децентралізація – 67%

Банківський сектор – 64%

Регулювання бізнесу – 83%

Енергетична незалежність – 67%.

 

СІМ ПЕРШОЧЕРГОВИХ ІНІЦІАТИВ ВЛАДИСЛАВА ГОЛУБА:

 

 1. Закони України «Про зняття депутатської недоторканості» та «Про імпічмент Президента України».
 2. Програма капітального будівництва доріг у Черкаській області на період 2020-2025 років.
 3. Запровадження невідкладних заходів щодо повернення заробітчан в Україну.
 4. Програма регулювання тарифів на комунальні послуги для населення.
 5. Програма «Соціальний захист населення та зміни до пенсійного забезпечення».
 6. Програма підтримки власних виробників та встановлення справедливих закупівельних цін на продукцію власного виробництва.
 7. Проект щодо пільгового кредитування молодих сімей.

  

Пріоритетними галузями у своїй роботі в Канівському районі на наступну каденцію Владислав Голуб вважає:

 • Ремонт доріг
 • Забезпечення усіх жителів безперебійним водопостачанням
 • Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення