Дві квартири для поліцейських придбали у Каневі та одну в Лисянці. Їх купили за гроші Головного управління Нацполіції в області. Витратили мільйон 900 тисяч гривень.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сюжету «Суспільне Черкаси».

Катерина Чупилко у поліції працює 17 років. Разом з чоловіком 10 років винаймали кімнату у гуртожитку у Каневі.

«Звичайно зручніше в квартирі, але в гуртожитку також можна проживати. До усього можна пристосуватися, були звичайно і негативні сторони в цьому», - каже Катерина.

Нині жінка отримала чотирикімнатну квартиру. Зараз тут роблять ремонт.

«У квартирі необхідно зробити косметичний ремонт, облаштувати її під себе, для сина ми хочемо виділити окрему кімнату, облаштувати для його потреб. Ми дуже хотіли щоб до нас приходили гості, коли ми жили в гуртожитку такої можливості, когось запрошувати не було, а тепер така можливість буде», - розповідає Катерина Чупилко.

Зі слів заступника начальника Канівського відділення поліції Василя Леонька, кандидатів на отримання житла було четверо. Їх обирали шляхом голосування на почату січня цього року.

«Вибиралися з усіх працівників, в кого немає власного житла, які винаймають квартири, або живуть в гуртожитку з сім’ями своїми. Ці квартири є службовими – людина працює, то людина там проживає. Сплачувати будуть тільки комунальні послуги», - пояснює Василь Леонько.

Начальник відділу логістики Головного управління нацполіції області Віталій Половий зазначив, що торік придбали дві квартири у Звенигородці та Корсунь-Шевченківському: «Колектив у підрозділах визначався, кому дати квартири. Вони голосували і визначали свого кандидата».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за фактом розтрати бюджетних коштів на Канівщині зареєстровано кримінальне провадження.