За останні два роки Козарівська сільська рада отримала близько 4-х млн..грн. позабюджетних коштів, які були направлення на розвиток інфраструктури.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської районної ради.

Під час офіційного візиту голови Канівської райради Олега Лактіонова та депутат райради по Козарівському виборчому округу Миколи Фесенка у Козарівську сільську раду гості висловили своє захоплення досягненнями у сфері інфраструктури, яких вдалося реалізувати завдяки партнерським відносинам із підприємствами крупного бізнесу групи МХП.

Адже найбільша вигода сіл громади в співпраці з бізнесом – це постійна підтримка утримання і розвитку інфраструктури сіл за рахунок фінансової участі в соціальних проектах ПрАТ «Миронівська птахофабрика» МХП та ТОВ «НВФ «Урожай» МХП.

Тільки за останні два роки, Козарівська сільська рада отримала біля 4 млн.грн. позабюджетних коштів, які використані для розвитку інфраструктури сіл громади: заміна вікон та ремонт даху і покрівлі Козарівського НВК, капремонт дороги між Козарівкою і Синявкою та ремонт доріг в селах громади, закуплено оргтехніку та меблі для дошкільнят сільської школи, встановлено дитячий ігровий майданчик з 14 архітектурних форм, встановлено автономне вуличне освітлення на сонячних батареях та ошатні нові автобусні зупинки в селах громади.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Мартинівці працювала виїзна стоматологічна амбулаторія.