Під час останнього засідання комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення, яким передбачаються нові послаблення карантину на території Канівської ОТГ.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради. 

Так, із 1 червня можливість працювати з дотриманням карантинних вимог отримали спортивні клуби та фітнес-центри у Каневі. Спортклуби – з обмеженням перебування одночасно до 50 осіб, а фітнес-центри – до 10 осіб.

Дозволила комісія проводити і показ фільмів на літньому кіномайданчику імені Юрія Іллєнка, що знаходиться у парку на набережній Дніпра. Організатори показу зобов’язуються забезпечити дотримання карантинних вимог, а саме – здійснювати показ за участі не більше 50 осіб, дистанція між глядачами не менше 1,5 м, усі присутні зобов’язані бути в масках. 

Також з 1 червня дозвіл на роботу отримали власники літніх майданчиків на набережній Дніпра.

Разом з тим комісія розглянула звернення щодо можливості проведення виїзної (виносної) торгівлі навколо КП «Міський ринок». Однак, це не дасть змоги забезпечити виконання карантинних норм, тому члени комісії ТЕБ та НС  вирішили поки що цю заборону продовжити.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що із понеділка у Каневі запрацюють дитячі садочки.