Автопарк Степанецької громади поповнився ще одним шкільним автобусом.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Загалом за час існування громади у 2017-2022 роках були придбані 4 нові шкільні автобуси для підвезення учнів та педагогічних працівників до місця навчання і додому.

Новопридбаний транспортний засіб повністю пристосований для безпечного та комфортного перевезення дітей з особливими освітніми потребами. Це дозволить дітям, які мають порушення опорно-рухового апарату, комфортно добиратися до закладу освіти.

Автобус обладнаний підйомником для полегшення посадки та висадки дітей. Кузов автобуса є трохи довшим, з підсиленою задньою підвіскою: ресори і пневмоподушки забезпечують плавний стійкий рух на різних дорогах. В салоні є місця для крісел-візків. За бажання з них можна пересісти в м'які пасажирські крісла з підлокітниками і ременями.

Новий шкільний автобус розрахований на 21 місце, має додат­кові рівні безпеки, обме­ження у швидкості руху, звукову і світлову сигна­лізацію, спеціальні си­дін­ня та зручні сходинки.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що учні із Золотоніщини передали допомогу канівським волонтерам та долучились до виготовлення сухих душів (фото).