Канів долучився до Всеукраїнської толоки, ініційованої Благодійним фондом «МХП – Громаді», до якого долучилися представники Канівської міської ради.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Як зауважила керівник відділу з управління проєктами БФ «МХП – Громаді» Анна Тарасевич, яка сама взяла участь у толоці, цілями акції є, насамперед, причепурити території громад та звільнити їх від минулорічного сміття. Головна ж мета — глобальна — привернути увагу суспільства до проблем навколишнього середовища

— Ми не в силі повністю усунути вплив людини на стан довкілля, але в наших силах мінімізувати його, — каже Анна. — Насамперед, це стосується сміття, яке просто вбиває нашу природу. Переконана, що завдяки толоці довкілля стане чистішим, а громади – більш комфортними для людей.

Участь в екоініціативі підтримує й Ольга Форостяна, директорка Миронівської птахофабрики:

— Початок весни – традиційний час для впорядкування парків, скверів та інших громадських місць. Звичайно ж, ми не можемо бути сторонніми спостерігачами в цьому процесі, тому наші працівники долучилися до толоки у Каневі. Для нас це нагода не лише допомогти зробити місто більш охайним, а й об’єднатися навколо корисної справи, відчути свою причетність. Крім того, кожен із нас буде користуватися цим благом і з приємністю проводити час на чистій впорядкованій набережній.

Своїми враженнями про участь у прибиранні діляться й самі волонтери. Так, Інна Потужня, менеджерка з організації бухгалтерського обліку підприємства, переконана, що кожен місцевий житель має йти на толоку: «Наш Канів прекрасний! Тут багато цікавих місць, неймовірна природа, однак після зими парки й відпочинкові зони потребують ретельного прибирання. Беручи участь в акції, ми таким чином піклуємось про навколишній світ, а ще на прикладі свого підприємства та його працівників показуємо, що вболіваємо за чисте довкілля та любимо своє місто!

Слід додати, що збереження, відновлення довкілля та озеленення природи – один з пріоритетних напрямків діяльності БФ «МХП - Громаді». Так, в межах толоки, Канівська ОТГ отримала від фонду 200 саджанців горіха та 60 – фундука. У міській раді повідомили, що дерева будуть висаджені у парку поруч з Музеєм військової техніки під відкритим небом, а також у селах громади.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, природа та дерево

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, дерево та просто неба

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, трава, природа та дерево

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та просто неба

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та просто неба

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та просто неба

На зображенні може бути: дитина, стоїть та просто неба

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, парк та дерево

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, просто неба та дерево

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, people golfing, люди стоять та трава

На зображенні може бути: 2 людини та природа

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та парк

На зображенні може бути: дитина, стоїть, трава та дерево

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, трава, природа та дерево

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, парк та дерево

На зображенні може бути: дитина, стоїть, дерево та просто неба

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, дерево та просто неба

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що працівники виконкому прибрали у центрі міста – комунальники вивезли 5 машин листя та гілля (фото).