Діти із Степанецької громади взяли участь у всеукраїнському вишколі «Нескорені» імені Ярослава «Роберта» Мельника, який проходив у Карпатах.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької громади.

Нещодавно у с.Липа Витвицької ОТГ, що на Івано-Франківщині, відбувся Всеукраїнський національно-патріотичний, військово-спортивний вишкіл «НЕСКОРЕНІ»,спрямований на виховання у підростаючого покоління любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави.

Учасниками заходу стали 85 осіб з 14 областей України, основа з яких молодь віком від 14 до 18 років.

Програма табору включала в себе лекції з історії визвольної боротьби, становлення держави та формування нації. Також учасники отримали навички з військово-тактичної підготовки, домедичної допомоги, ознайомились з ножовим та рукопашним боєм, стрільбою, основами спортивного туризму, повправлялися на смузі перешкод та потренувались в стилі кросфіт.

Однією з пріоритетних складових заходу була мандрівка шляхами бойової слави ОУН-УПА, бункера «Роберта» та цвинтаря школи старшин «Олені». Учасники мали можливість відвідати обласний щорічний фестиваль патріотичної пісні «Яворина», та взяти участь у змаганнях в стилі кросфіт «Козацький Герць», котрі проходили на території урочища Розтока, де і вишкіл «Нескорені».

Завдяки Віолеті Семеновій, головному спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту,учні Степанецької ОТГ теж брали участь у цьому проекті, оскільки вони вибороли першість у юнацькому змаганні «Сокіл» (Джура). У складі команди поїхало 4 учасники ( 14-17р.): Дарина Яременко, Володимир Бидловський, Олександр Ткаченко та Чабан Анастасія і один дорослий наставник, педагог Степанецької інноваційної школи, Юлія Василівна Яременко.

У підсумку змагань, дитяча команда із Степанець посіла почесне ІІ місце.

   

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині відбулося таборування «Легіонерів».