Виконком встановив нові тарифи на утримання торгівельного місця для підприємців, які працюють на «Міському ринку».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

На черговому засідання виконавчого комітету було ухвалене рішення «Про затвердження тарифів на утримання торгівельного місця та інших послуг на ринку», яке передбачає збільшення тарифів на послуги КП «Міський ринок».«Підприємці, які працюють на ринку, про підвищення тарифів уже знають. На одне із засідань комісії їх також запрошували, але ніхто не прийшов. Усі норми процедури підвищення тарифів дотримано», - зазначив Володимир Святелик.

Також виконуючий обов’язки керуючого справами виконавчого комітету наголосив, що відповідно до розпорядження Канівського міського голови Ігоря Ренькаса було створено спеціальну комісію за участі представників структурних підрозділів виконкому та депутатів міськради, яка вивчала необхідність такого кроку.

Відтак, керуючись кошторисом доходів та витрат КП «Міський ринок» на 2017 рік, планом надходжень коштів КП та калькуляції ставок торгових місць, виконавчий комітет вирішив підтримати більшістю голосів підвищення тарифів комунального підприємства.

Тож абонементна щомісячна плата для осіб, торгуючих на ринках м.Канів, відтепер становить 21,00 грн. за 1 кв. м. території; абонементна щомісячна плата для торгівельних місць, на яких не здійснюється діяльність більше 1 місяця – 18,00 грн. за 1 кв. м. території; одноразова торгівля – 6,00 грн. за 1 кв.м. території/день; бронювання торгового місця – 6,00 грн. за 1 одиницю/день; прокат санітарного одягу – 3,00 грн. за 1 одиниця/день.