У залі засідань Будинку рад відбулися районні урочисті заходи із нагоди відзначення Дня пам’яті і примирення та 73-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської РДА та сторінки ВО «Черкащани-Канів» у Facebook.

«Щороку, цими днями ми згадуємо наших дідів і прадідів, усіх тих, хто пережив війну, хто залишив там своє життя, хто повернувся з перемогою. Висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, увічнюємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.…Ми завжди повинні пам’ятати, якою дорогою ціною здобули перемогу та подвиги мужніх воїнів в ім’я миру на нашій землі. Серед нас залишилось зовсім не багато ветеранів і нашим святим обов’язком є турбота про них та всебічна підтримка», - зазначив у привітальному слові голова Канівської РДА Дмитро Шелест.

Голова районної організації ветеранів Віктор Дорошенко щиро привітав усіх присутніх зі святами, наголошуючи, що подвиги наших дідів, батьків та матерів сповнені глибоким патріотизмом, і сьогодні надихають молоде покоління плекати любов до рідної землі у своїх серцях.

«Низький уклін кожному, чиє ім’я викарбувалося на гранітних скрижалях Перемоги, і тим, хто так і лишився Невідомим Солдатом. Пам’ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття. Обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап фашистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою. Щороку це свято служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!…», - зазначив Віктор Дорошенко.

За багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію та з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, від імені Канівської районної державної адміністрації та районної ради, були вручені подяки учасникам бойових дій, ветеранам праці, головам ветеранських організацій району.

Наприкінці заходу народний хор «Кобзарева криниця» Канівського РБК подарував усім присутнім чудові українські пісні та пісні військової тематики.

У цей же день, та на передодні усім ветеранам війни, солдатських вдовам та сім’ям загиблих у Другій світовій війні було вручені святкові продуктові набори від Народного депутата України Владислава Голуба та від ТОВ «НВФ «Урожай» МХП і Благодійного фонду «Урожай -громаді».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що мітингом-реквіємом канівці вшанують пам’ять жертв Другої Світової війни.