Мешканець села Лука Черкаського району розповсюджував матеріали, що містять публічні заклики до зміни меж території або державного кордону України та порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Канівського міськрайонного суду.

40-річний чоловік за допомогою персонального комп’ютера, будучи зареєстрованим у соціальній Інтернет-мережі «Одноклассники», маючи негативне ставлення до діяльності органів державної влади України, усвідомлюючи, що його персональна сторінка за вказаною адресою має відкритий доступ і з нею має змогу ознайомитись необмежене коло користувачів соціальної Інтернет-мережі «Одноклассники», та маючи на меті доведення до широкого кола осіб ідеї зміни меж території України, умисно, розмістив шляхом проставлення так званого «лайку» на своїй сторінці пости, що містять публічні заклики до зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, крім того, поширив шляхом поставлення «вважає класним» на своїй сторінці 5 постів, в яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, а також глорифікація осіб, які здійснюють збройну агресію російської федерації проти України.

Суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 110, ч. 3 ст.436-2 КК України та призначив йому покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі, встановивши іспитовий строк терміном 1 (один) рік.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у мережі оприлюднили інформацію про канівчанку, яка отримала 2 роки умовно за підтримку росії.