Управління соціального захисту населення  Канівської райдержадміністрації на виконання постанови КМУ № 112 від 19.02.2020 «Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової  допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» та з метою забезпечення виплати разової грошової допомоги повідомляє ветеранів Канівського району про процедуру виплати допомоги.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Управління соціального захисту населення  Канівської райдержадміністрації.

Особи з інвалідністю внаслідок війни та пенсіонери, які мають статус  ветерана війни, отримали кошти автоматично. Виплата грошової допомоги  проведена кожному ветерану до 5 травня поточного року за місцем отримання пенсії у відділеннях поштового зв'язку за місцем проживання одержувачів або через установи уповноважених банків.

А ветеранам (учасникам бойових дій) з числа осіб, які не є пенсіонерами і не є військовослужбовцями, з метою отримання разової допомоги до 5 травня, необхідно звертатися  за місцем проживання із заявою до уповноважених осіб, що визначені виконавчими органами рад об'єднаних територіальних громад та передаються до управління соціального захисту населення для їх призначення. Існує інший варіант подачі документів- з 12 травня в Управлінні встановлена «Скринька для кореспондеції»( за адресою м.Канів вул.О.Кошового,2), куди ветерани самостійно можуть  подати документи.

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (далі – Постанова) з 12 березня 2020 року скасовано проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та місцевого самоврядування до особливого розпорядження.

Робота щодо призначення разової допомоги до 5 травня продовжується (до 30 вересня 2020 року).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (04736)32049.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із 1 липня зросте прожитковий мінімум, відтак відбудеться перерахунок пенсій.