Верховна Рада проголосувала за дострокове припинення повноважень народного депутата Олександра Скічка, який нині є головою Черкаської ОДА.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «18000».

Відповідний проект підтримали 244 депутати.

«Півтора роки тому я зайшов сюди із бажанням змінити країну на краще. Виявилося, що це складніше, ніж здавалося. Система працює проти змін і чинить опір. Але зміни почалися і вони будуть продовжуватися», – сказав у ході свого виступу Скічко.

Він пояснив, що повертається на Черкащину, бо хоче кращих результатів для області. Він хоче, щоб область була лідером «Великого будівництва», лідером туризму та медицини.

Також Скічко навів кілька фактів про Черкащину. Зокрема, зазначив, що найбільший буддистський храм країни знаходиться в Черкасах, перша трансплантація кісткового мозку відбулася на Черкащині, перший вакцинований – на Черкащині.

Глава Верховної ради Дмитро Разумков подякував Скічку за роботу.

Нагадаємо, що Олександр Скічко влітку 2019-го року був обраний народним депутатом від «Слуги народу» за округом №197.

На початку 2021-го президент призначив Скічка головою Черкаської ОДА. Після цього він мав написати заяву про складання депутатського мандату, яку у свою чергу повинна розглянути Верховна Рада.

Тривалий час заява не розглядалася депутатами, хоч проект був поданий до парламенту ще 3 лютого.

Зазначимо, що після голосування за заяву Скічка ЦВК має призначити довибори по 197-му окрузі на жовтень цього року.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Шевченківський національний заповідник планують включити у «Велику реставрацію».