21-22 вересня ц.р. на честь 941-ї річниці з Дня заснування міста Канів відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат 2006 - 2007 р.н.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Два дні у спортивних залах ЗОШ № 1 ім. Т.Г. Шевченка та ЗОШ № 4 вирували спортивні пристрасті. В турнірі брали участь 8 команд: ДВК «Вікторія-1» м. Канів; ДВК «Вікторія-2»  м. Канів; ДЮСШ м. Київ; ДЮСШ м. Біла Церква; ДЮСШ м. Прилуки; ДЮСШ м. Світловодськ; ДЮСШ м. Лохвиця; СК «Нафтохімік» м. Кременчук.

У фінальному поєдинку зустрілися ДВК «Вікторія-1» м. Канів та СК «Нафтохімік» м. Кременчук. У вирішальній третій партії Канівські спортсменки поступилися з різницею в два пункти.

Таким чином, за результатами змагань місця розподілилися в наступній послідовності: І місце - СК «Нафтохімік» м. Кременчук; ІІ місце – ДВК «Вікторія-1» м. Канів; ІІІ місце – ДЮСШ-10 м. Київ;

Матчі обслуговували: головний суддя - Колінько Юрій, Бурхацький Андрій та Галушка Юлія. Переможці були нагороджені медалями та грамотами. Також всі команди отримали призи від постійного спонсора магазина «Маркет».

Турнір проведено за ініціативи дитячого волейбольного клубу «Вікторія» та за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, та відділу освіти.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькому відділенні Канівського ВПУ провели спортивні змагання.