В одній з груп дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» міста Канева встановили нові вікна.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Черкащани Live».

Відтепер вихователі зможуть безпечно відкривати вікна на провітрювання, бо старі були в аварійному становищі і їх неможливо було відкрити. Щоб поставити нові склопакети керівництво садка та батьківський колектив звернулись за підтримкою до громадської приймальні народного депутата від 197 виборчого округу, до якого входить Канівщина, Владислава Голуба. Заміну частини вікон здійснили минулими вихідними, щоб не заважати навчальному процесу і вихованню діток у будні дні.

Перші два вікна встановили у ігровій кімнаті логопедичної групи, в ній виховуються близько 15 дітей з вадами мовлення. «На нашу групу давно не спрямовувались кошти на ремонт, в основному ми старалися своїми силами, але у батьків невеликі статки, тому ми звернулися за підтримкою до Владислава Голуба»,- розповіла мама дитини, що відвідує логопедичну групу, Оксана Гончаренко.

Тим паче, що діти в ігровій кімнаті перебувають найбільше часу, а провітрити не було змоги, розповідають батьки.

«Старі вікна підтримували як могли, ущільнювали, але коли ми прийшли робити заміри із виконавцями робіт, то з метою безпеки нам порекомендували їх не чіпати, щоб вони остаточно не розсипались»,- зауважує помічник-консультант нардепа Олена Радченко.

Такий стан вікон не лише у цій групі, а й у інших, тому спільно з помічником Оленою Радченко, вихователями і директором навчального закладу Оленою Веременко ухвалили колективне рішення продовжити заміну в групі №2 цього садка. Там є нагальна потреба у заміні двох вікон спальні. Роботи запланували провести до кінця травня.

«Ми розуміємо, що проблема із застарілими вікнами, обладнаннями не поодинока, бо всі садки будувались майже одночасно декілька десятків років тому, і лише у небагатьох здійснені основні ремонтні роботи. Тому, виходячи із можливостей, а вони – не безмежні, намагаємося допомогти у вирішенні наболілих проблем. Розуміємо – це наші діти, а отже і наші турботи»,- переконана Олена Олександрівна.

А поки на одній з центральних вулиць Канева – Героїв Дніпра, де розташований ДНЗ «Дзвіночок», вихователі зможуть повноцінно забезпечити свіже повітря дітям і зберегти тепло взимку, і за це вдячні і батьки і колектив садка.

«Це дуже велика допомога на сьогоднішній день, бо на плечі батьків лягає сьогодні немало фінансових проблем, то добре, що діти тепер будуть в оновленій групі»,- зізнається мама дитини Оксана Гончаренко.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що комісія із перевірки якості харчування дітей у школах здійснила перший рейд.