Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КК України, а саме умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, що спричинило тривалий розлад здоров’я.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

Під час досудового розслідування встановлено, що учень 11 класу однієї із шкіл Канівського району, в жовтні 2019 року, перебуваючи у класній кімнаті 6 класу, під час проведення уроку української мови, на грунті раптово виниклих неприязних відносин, умисно, з метою нанесення тілесних ушкоджень, схопив потерпілого за пальці рук та скрутив їх, в результаті чого спричинив йому тілесні ушкодження у вигляді травми лівої кисті.

Обвинувальний акт направлено до Канівського міськрайонного суду для розгляду по суті, неповнолітньому загрожує покарання у вигляді виправних робіт або позбавлення волі до трьох років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що обвинуваченого у вбивстві черкаського журналіста Василя Сергієнка тримають під вартою.