Для вшанування пам’яті Героїв, які віддали своє життя за незалежність України, біля знаку захисникам України зібралися небайдужі канівці, родини захисників, ветерани АТО/ООС, члени громадських організацій міста, представники підприємств і організацій громади, працівники структурних підрозділів виконавчого комітету на чолі із заступницею міського голови Тетяною Жівотовою. та секретарем міської ради Оксаною П’ятковою.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Традиційно мітинг розпочався зі спільного виконання державного Гімну України. Потому ведуча заходу Оксана Кириченко оголосила про відкриття меморіальних табличок, встановлених задля вшанування пам'яті про ще шістьох загиблих Героїв з Канівської міської територіальної громади. Віталій Тертичний, Олександр Гуцаленко, Олександр Миндра, Олександр Жадан, Олексій Сологуб, Олександр Стешенко – захисники, які поклали своє життя заради нашого майбутнього у незалежній Україні. Їх родинам від імені Канівського міського голови Ігоря Ренькаса секретар міської ради Оксана П’яткова вручила відзнаки «За заслуги перед містом Канів».

Поклали квіти і хвилиною мовчання вшанували присутні всіх, хто загинув, відстоюючи незалежність нашої держави, а отець Сергій Нікітін помолився за воїнів.

«Нині на війні гинуть найкращі сини і дочки України. Велика шана їх батькам і дітям. Ми повсякчас пам’ятаємо про їх подвиги, дякуємо і молимося за їх душі», – наголосив святий отець.

 Слово також взяв капітан запасу, учасник АТО/ООС Микола Порожній, який нагадав присутнім хронологію подій антитерористичної операції та про героїзм вісьмох канівців, які загинули у під час цієї операції.

«Сьогодні сотні тисяч українців різних професій, які стали до лав ЗСУ та творять новітню історію України.  Ми обов’язково переможемо, в цьому не може бути сумнівів, але ще треба прикласти багато зусиль. Підтримуймо ЗСУ, допомагаймо ЗСУ, знаймо свою історію, робімо правильні висновки», – резюмувала ведуча заходу Оксана Кириченко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ще 6 автівок та обладнання відправили військовим із Черкаського району (фото).