У четвер, 16 січня у Каневі було відзначено Всеукраїнський день пам’яті «кіборгів» - захисників Донецького аеропорту.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Із Донецького летовища не повернувся живим житель Канева, боєць 90-го окремого аеромобільного батальйону, депутат Черкаської обласної ради та батько трьох дітей Анатолій Чупилка. Йому було 40 років.

З нагоди пам’ятної дати заступник міського голови Наталія Матінова і фахівець Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Журавель завітали до рідних загиблого. Разом вони відвідали могилу Анатолія на міському цвинтарі, поклали квіти та вшанували його пам'ять хвилиною мовчання.

За словами матері Катерини Чупилки саме 16 січня 2015 року після короткої  відпустки у Каневі Анатолій повертався в зону проведення бойових дій. А вже 20 січня – зв'язок з ним обірвався. З розповідей очевидців – він, виконуючи спецзавдання, потрапив під прицільний обстріл, і загинув.

Заходи з вшанування пам’яті «кіборгів» продовжаться у понеділок, 20 січня ц.р. Традиційно цього дня в школі №6 (в якій, зокрема, навчався Анатолій Чупилка) відбудеться учнівська лінійка-реквієм (початок заходу о 13-00) та виховні години у класах.

Батьків військовослужбовця цього дня запрошено на меморіальні заходи Міністерства оборони України у Києві.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівського ветерана привітали із 94-річним ювілеєм.