Загалом подано 14 заявок: 8 великих проєктів та 6 мікропроєктів, які успішно пройшли модерацію.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із електронної платформи громадського бюджету.

Зокрема було подано такі великі проєкти: Парк біля «Музею військової техніки», «Зона відпочинку та тренувань», «Придбання портативного світлодіодного екрану для громади Канівської ОТГ», Облаштування у приміщенні територіального центру туалетної кімнати для маломобільних груп населення, «Кінезотерапія - активна реабілітація канівців», Сортувальний еко-простір «Cортуй Відповідально», «За безпеку дітей!», «Каневу безпечне плесо в літню спеку».

Серед мікропроєктів подано такі проєкти: «Човни та катамарани», Встановлення лавок на горах Гончариха та Лиса, «Дерев'яні будиночки для безпритульних тварин (котів, собак)», «Розвиваюче дозвілля. Вуличні шахи», Реклама Канева як туристичного міста, «Сквер з пам'ятником (знаком) Магдебурзьке право - місту Канів».

Наступний етап - комісія з питань Громадського бюджету обере проєкти, що відповідають правилам участі та допустить до голосування. Голосування відбудеться з 11 по 25 листопада.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі відновили рух громадського транспорту, роботу шкіл та закладів громадського харчування.