Під час засідання комісії ТЕБ та НС виконавчого комітету Канівської міської ради обговорили ситуацію із вакцинацією серед колективів громади.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Наразі у Канівській громаді колективи усіх закладів освіти, окрім дитсадка «Садко», виконали норму з імунізації проти COVID-19. Ці заклади продовжують роботу у звичному режимі. Персонал дошкільного закладу «Садко»  на виконання постанови КМУ від 13.09.2021 № 954 зобов’язали  кожні три дні здавати ПЛР-тести.

Під час засідання обговорили і посилення роботи комісії, яка буде перевіряти дотримання карантинних обмежень у закладах торгівлі, зокрема, у магазинах «АТБ», «Сільпо», «Маркет», «Стимул» та інших місцях  скупчення людей.

Також, відповідно до протоколу комісії з питань ТЕБ та НС, будуть діяти наступні обмеження:

  • Заборонено проводити масові заходи за участю понад однієї особи на 4 кв. метри площі території або наповненістю залів понад дві третини місць у кожному окремому залі;
  • Заборонено відвідування закладів освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;
  • Кінотеатри та інші заклади культури працюватимуть із заповненістю залів менше за дві третини місць або 50% місць у кожному окремому залі;
  • Не більше 4 осіб за столиком в закладі громадського харчування, а відстань між столами – мінімум 1,5 метри;
  • Здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів лише за наявною кількістю місць для сидіння;
  • Спортивні зали та фітнес-центри працюватимуть лише у разі обмеження кількості відвідувачів з розрахунку одна особа на 10 кв. метрів площі тощо.

Обмеження «жовтого» рівня епіднебезпеки не будуть застосовуватися, якщо всі учасники (відвідувачі) та щонайменше 80% організаторів масових заходів, працівників кафе та ресторанів, кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів та басейнів матимуть хоча б одне щеплення або чинний (72 год.) результат ПЛР- чи експрес-тестування.

Нагадаємо нещодавно ми писали про ситуацію із вакцинацією канівських педагогів у розрізі навчальних закладів.