Цього дня у приміщенні Канівського будинку культури панувала атмосфера справжнього свята - на урочистості завітали і представники місцевої влади: секретар Канівської міської ради Оксана П’яткова та заступники міського голови Тетяна Жівотова і Галина Москаленко.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Від імені Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з вітальним словом до гостей звернулася заступниця міського голови Тетяна Жівотова.

«Я дуже вдячна, що мені випала така почесна місія подякувати вам не лише за те, що ви працюєте, а й за те, що ви креативні в своїй роботі, ви розвиваєтесь, ви прагнете до того, щоби якомога якісніше і краще надавати послуги пацієнтам. Адже і сьогодні, і кожного дня ви ризикуючи своїм життям рятуєте людей, які звертаються до вас за допомогою», – сказала вона.

Також до привітань приєдналася і секретар міської ради Оксана П’яткова, відзначивши важливість професії медичних працівників, які часто забувають за власні проблеми, але завжди пам’ятають про своїх пацієнтів, як про близьких людей. Та побажала їм виходити завжди переможцями у щоденній боротьбі із хворобами.

Почесною грамотою голови Черкаської облдержадміністрації та Почесною грамотою Черкаської облради була нагороджена головний лікар КНП «Канівська багатопрофільна лікарня» Віра Шапошник. Подяку від голови Черкаської облдержадміністрації отримала головний лікар КНП «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Горьова. Від Канівської міської ради медичні працівники цих закладів також були нагороджені грамотами.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канів завітали учасники пробігу на ретро-автомобілях (фото).