Відповідно до розпорядження Канівського міського голови Ігоря Ренькаса відтепер комунальне підприємство «Управління водопровідно-каналізаційного господарства» очолить Олександр Архипов.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

О.Архипов - житель Канева, йому 53 роки. Освіта вища - закінчив Київський політехнічний інститут (факультет електронної техніки).

З 1984 по 1986 роки проходив військову службу. По завершенню - розпочав трудову діяльність. Працював електромонтером, інженер-електриком, головним енергетиком на підприємствах міста. Останні роки обіймав  посаду головного інженера в Канівській філії ТОВ «Клуб сиру».

Також двічі був депутатом Канівської міської ради - 3-го і 4-го скликання. Одружений, має двох дітей.

Посаду директора КП «Управління ВКГ» він обійме з 21 квітня ц.р.  

До цього часу місцевий «Водоканал» очолював Володимир Цюкало. Він керував підприємством 22 роки.

«Висловлюю щиру вдячність Володимиру Микитовичу за його вклад у розвиток підприємства. Він зміг налаштувати роботу колективу на активну й ефективну роботу. КП «Управління ВКГ» не просто забезпечує безперебійне водопостачання та водовідведення, а ремонтує аварійні ділянки, прокладає нові водогони, працює над оновленням очисних споруд... Це все заслуга працівників підприємства під керівництвом Володимира Цюкала.

Сподіваюся, новий керівник продовжить цю тенденцію. Я знаю Олександра Архипова багато років. Він працював на таких потужних місцевих підприємствах як  «Закордоненергобудмонтаж» та «Клуб сиру». Обіймав посаду головного інженера і заступника директора Канівської філії ТОВ «Клуб сиру». Це значить, що в нього є потрібний досвід та запал. Вірю, що йому все вдасться. Тим паче, що Володимир Микитович пообіцяв передати всі справи та допомогти новому керівнику налагодити роботу з колективом», - зауважив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівській ГЕС перевірили рибозахисне обладнання.