Колишній народний музей села отримав офіційний статус юридичної особи - Межиріцький історико-краєзнавчий музей, де наразі зібрано близько 500 експонатів та історичних артефактів про село.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ВО «Черкащани» у Facebook.

Днями депутати Канівської районної ради від ВО «Черкащани» Микола Фесенко та Ігор Шиленко разом з головою Канівської райради Олегом Лактіоновим відвідали село Межиріч з нагоди офіційної державної реєстрації сільського музею.

Під час візиту вони зустрілися з громадським активістом, організатором створення сільського музею - Григорієм Марченком.

Ідея створення сільського музею Григорію Петровичу прийшла років 5 тому, коли звільнилося приміщення сільської ради. І так за останні 2-3 роки, експонат до експонату, цеглинку до цеглинки разом з сільською громадою Марченко організовував створення сільського музею – центру історії пам’яті рідного села, як серед сельчан називають цей музей.

Вже на сьогодні, колишній народний музей села отримав офіційний статус юридичної особи - Межиріцький історико-краєзнавчий музей, де зібрано близько 500 експонатів та історичних артефактів про село.
Роботи ще багато, але, як зазначив Григорій Марченко, пройде 1-2 роки і історико-краєзнавчий музей буде одним із найкращих і найцікавіших сільських музеїв на Черкащині.

Депутати від ВО «Черкащани» подякували місцевим активістам за активну громадську позицію та побажали успіхів у розпочатій справі передавши фінансову підтримку для розбудови сільського музею.

 Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Межиречі планують встановити барельєф мамонта.