На початку тижня розпочалися роботи з поточного середнього ремонту на автодорозі державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800-км 52+000, що у селі Мошни Черкаського району.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Черкаської обласної державної адміністрації.

Підрядна організація ТОВ «Главшляхбуд», з якою Службою автомобільних доріг у Черкаській області укладено угоду на проведення поточного середнього ремонту на цій ділянці автодороги Р-10, сьогодні вже отримала авансовий платіж для закупівлі необхідних матеріалів для проведення ремонтних робіт.

20 серпня розпочалися підготовчі роботи до влаштування шару основи із щебенево-пісчаної суміші обробленої цементом. За інформацією від підрядника, роботи з влаштування шару основи ЩПС розпочнуться наприкінці тижня. Також проводяться роботи з планування проїзної частини, зрізання напливів та планування узбіч для забезпечення безпечного проїзду.

Минулого тижня на Урядовому порталі було оприлюднено Постанову Кабінету Міністрів України №515 від 4 липня 2018 року, якою встановлені ліміти на фінансування поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці 45+800 – км 52+800, що у селі Мошни Черкаського району. Згідно з цією постановою, яка набрала чинності 16 серпня 2018 року, на фінансування поточного середнього ремонту цієї ділянки автодороги з Державного бюджету виділено 57 272 850 грн.

Ремонтні роботи на автодорозі розпочнуться від в’їзду у село зі сторони Канева. Відповідно до укладеного договору, буде проведено посилення основи дорожнього одягу, укріплення узбіч, влаштування зупинкових та посадкових майданчиків, встановлення нових автопавільйонів громадського транспорту, влаштування тротуарів, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону на проїжджій частині, влаштування з’їздів з автодороги, влаштування дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, влаштування металевого бар’єрного огородження та інше.

Згідно з укладеним договором, підрядник ТОВ «Главшляхбуд» гарантуватиме якість та експлуатацію нового покриття з асфальтобетонних сумішей впродовж 10 років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині стартували поточні ремонти доріг місцевого значення.