Під час зустрічі  народного депутата по 196-ому виборчому округу Андрія Стріхарського із його виборцями, яка відбувалася у залі засідань Шполянської районної ради, стався неприємний інцидент.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Шполянської РДА.

На зустріч було запрошено голову Шполянської райдержадміністрації Наталію Коваль, заступника голови районної ради Лідія Татарина, представники виконкомів сільських рад та ОТГ,  громадськість.

Андрій Петрович доповів про свою роботу, а Наталія Коваль на запит народного депутата доповіла про свою  трудову діяльність за робочий місяць з дня призначення.

Діалог з жителями Шполянщини проходив в режимі: питання –відповідь. На зустрічі були обговорені різні питання та надані вичерпні відповіді. Однак під час заходу стався неприємний інцидент: житель міста Шпола В. Слюсар  кинув у народного депутата землею, аргументуючи це тим, що депутат обіцяв не голосувати за ринок землі, а зробив навпаки.

У відповідь на ці дії депутат закликав до неприпустимості таких дій, адже він приїхав для відкритого спілкування з мирними жителями, навіть без  використання  охорони.

Внаслідок даної події було викликано підрозділ  поліції для видалення з залу Віктора Леонідовича.

Голова РДА та заступник голови райради перепросили за дії вчинені винуватцем та засудили його поведінку, адже всі питання можна було вирішити через суспільний діалог.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що очільник спілки ГО «Нескорені» підбив підсумки діяльності та розповів про плани на цей рік.