Керівництво Степанецької ОТГ повідомляє, що на COVID-19 захворіла молода жінка, яка не перебувала закордоном та не контактувала з особами, що нещодавно повернулися в громаду. 

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Ситуація контрольована, уповноважені органи встановили коло людей, які могли контактувати з хворою, рідних та близьких. Списки контактних осіб вже склали, а 1 травня бригада медиків вирушила робити у них забір зразків для аналізу можливого інфікування.

Керівництвом громади спільно із відповідними службами  відпрацьовуються алгоритми дії у разі виявлення нових випадків захворювання на коронавірус, мета яких – мінімізувати ризик поширення цього вірусу серед жителів та працюючих колективів і створити безпечне робоче середовище для збереження життя і здоров’я наших людей.

Сільський голова Олександр Яременко ще раз звертається до жителів громади з проханням не ігнорувати правилами карантину, з розумінням і повагою поставитися до тимчасових заходів безпеки, а головне - залишатися вдома, не наражати на небезпеку себе і своїх близьких.

 Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині зафіксовано 312 випадків захворювання на COVID-19.