Складено та спрямовано до суду 6 протоколів про адміністративні правопорушення  на  керівників дитячих дошкільних закладів у   Золотоноші, які, попри заборону, продовжували працювати.  

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Держпродспоживслужби у Черкаській області.

Із 6 листопада 2020 року згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  до «червоного» рівня епідемічної небезпеки в області було віднесено міста  Канів, Сміла, Золотоноша, Ватутіно, Тальнівський, Маньківський райони.

Відповідно фахівці територіальних управлінь Держпродспоживслужби в Черкаській області спільно з Нацполіцією посилили  контроль за дотриманням карантинних норм, протиепідемічних заходів на відповідних адміністративних територіях.

Так, з 5 жовтня по 11 листопада Держпродспоживслужба перевірила майже 500  закладів громадського харчування, продовольчої та непродовольчої торгівлі тощо.

Порушення виявлені на 160 перевірених об’єктах. Зокрема, в закладах громадського харчування, продовольчої та непродовольчої торгівлі. Окрім того зафіксовано факти роботи закладів, функціонування яких не допускається в умовах «червоного» рівня карантину. За пропозицією фахівців служби два таких заклади (непродовольчої торгівлі) у Каневі самостійно припиняли свою роботу.

Складено та спрямовано до суду 6 протоколів про адміністративні правопорушення  на  керівників дитячих дошкільних закладів у   Золотоноші, які, попри заборону, продовжували працювати.  

Загалом, за результатами проведених перевірок Держпродспоживслужбою на адресу суб’єктів господарювання направлено 152 приписи, пропозиції щодо усунення виявлених порушень, на адресу органів місцевої влади – 74 інформації, складено 37 протоколів про адмінправопорушення.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у черкаській лікарні проводять службове розслідування щодо «скандальних» пологів.