У зв’язку з початком робіт по поточному ремонту дорожнього покриття частини вулиці Олега Кошового, яка прилягає до площі Героїв Майдану, тимчасово внесено зміни до графіку руху автобусів об’єднаного міського маршруту №2 і №4 та приміських маршрутів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Протягом тижня – попередньо з 29-го травня по 6-е червня – у центрі Канева, по вулиці Олега Кошового, перекриватиметься дорожній рух. Тимчасові незручності для водіїв зумовлені ремонтними роботами.

Окрім того, відповідним розпорядженням Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з 29 травня по 6 червня внесено тимчасові зміни у графіки руху об’єднаного міського маршруту загального користування №2 і №4 та приміських маршрутів.

Відтак, цими днями об’єднаний міський автобусний маршрут №2 та №4 курсуватиме за напрямом: по вулицях Шевченка  –  Маршала Рибалка – Героїв Дніпра – 206 Дивізії  – до АС «Канів» та в зворотному напрямку з АС «Канів» - по вулицях 206 Дивізії  –  Героїв Дніпра – Маршала Рибалка – Шевченка  –  до пл. Шевченка і далі за графіком.

Напрямок руху приміських маршрутів, що проходять через пл. Шевченка до АС «Канів» буде здійснюватися від площі Шевченка – по вулицях Шевченка – Маршала Рибалка – Героїв Дніпра – 206 Дивізії – до АС «Канів» та в зворотному напрямку  з АС «Канів» – по вулицях 206 Дивізії – Героїв Дніпра – Маршала Рибалка – Шевченка – до площі Шевченка і далі за графіком.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що відновив роботу онлайн-сервіс для подання документів на призначення житлової субсидії.