Проєкти Благодійного фонду «МХП – Громаді» та міжнародної компанії МХП здобули перемогу в Національному конкурсі «Благодійна Україна-2023». Загалом на конкурс подали понад 1600 заявок з усієї України. Усього номінацій було 26. У двох з них перемогу отримав проєкт з відновлення 5 музеїв, який торік реалізував Благодійний фонд «МХП – Громаді» (номінація «Доброчинність у культурі та мистецтві»), та програма підтримки військових та ветеранів «МХП Поруч» (номінація «Благодійність великого бізнесу»).

Про це повідомляє  Kanos із посиланням на інформацію МХП - Миронівська птахофабрика.

Організатори відзначили комплексний та системний підхід міжнародної компанії МХП у питанні реінтеграції ветеранів. У межах програми понад рік у компанії працює Центр із взаємодії з військовими та ветеранами, координатори якого забезпечують для військових, ветеранів та їхніх родин індивідуальний супровід та комплексну підтримку. Також для цілодобової підтримки ветеранів створено телеграм-канал та гарячу лінію, куди звертаються працівники та жителі громад, де присутні підприємства МХП. Також у фокусі програми – сприяння розвитку ветеранських просторів та комʼюніті, підтримка підприємництва в громадах та ветеранських заходів, які допомагають реінтеграції ветеранів.

На зображенні може бути: 1 особа, борода та текст«У межах «МХП Поруч» підтримуємо і військових, і ветеранів, і жителів громад, де присутні підприємства компанії. Й уже зараз стає очевидним, наскільки розвиток адаптивного спорту в громадах, розбудова ветеранських просторів, підтримка підприємництва серед ветеранів та їхніх родин — усе це має сенс, адже сприяє реінтеграції та реадаптації наших захисників», —  зауважив директор департаменту корпоративної соціальної відповідальності МХП Павло Мороз.

Проєкт-переможець Фонду – «Збереження культурної спадщини», переміг у номінації «Доброчинність у культурі та мистецтві». Мета ініціативи – підтримати українські музеї під час війни.

Завдяки цьому проєкту пʼять локальних музеїв – Трипільської культури, видатних українців Василя Стуса, Василя Симоненка, Миколи Леонтовича та В'ячеслава Чорновола, оновили вхідні групи, експонати та придбали необхідну техніку для залучення туристів.

На зображенні може бути: 1 особа, борода та текст«Фонд підтримує українські локальні  музеї, бо вони відіграють ключову роль у фіксації історії, визначальних постатей, цінних артефактів та творів мистецтва. Сьогодні, у час повномасштабної війни, коли ворог намагається нам зламати, ми маємо зберегти цей культурний фундамент, що є основою національної нашої ідентичності», – додав директор Благодійного фонду «МХП – Громаді» Олександр Пахолюк.

Загалом, за словами організаторів конкурсу, практично всі проєкти, які цього року було подано на конкурс пов’язані з турботою та піклуванням про тих, хто захищає, і тими, кого захищають.

 «Ми побачили не лише важливу роботу, а й великі серця переможців за цими проєктами. Дякуємо вам, благодійники, за вашу роботу, позицію, незламність, що робите неможливе в страшних умовах сучасної війни», – наголошують в оргкомітеті конкурсу.

Перелік усіх переможців національного конкурсу конкурсі «Благодійна Україна-2023» тут, а також дивіться  відеозапис церемонії.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що до 400 тис. грн можуть отримати громади на створення адаптивних спортивних клубів.