Канівський міський голова оцінив роботу депутата-мажоритарника Владислава Голуба та подякував йому за співпрацю.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковане звернення Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.

«Остаточних результатів голосування по дострокових парламентських виборах ЦВК ще не оголосила. Однак, уже зараз можна сказати, що 197-й виборчий округ, і Канів зокрема, свій вибір зробили. Перемогу з великим відривом, а відтак і мандат довіри канівців, отримав кандидат від партії «Слуга народу» Олександр Скічко.

Разом з тим, від імені всіх жителів Канева хочу висловити вдячність за плідну співпрацю депутату по одномандатному округу Верховної Ради України 8-го скликання Владиславу Володимировичу Голубу.

Він, без перебільшення, перший депутат по 197-у округу, діяльність якого, справді, відчули виборці. Протягом цих років В.Голуб часто приїжджав до Канева. Він не цурався людей, спілкувався з ними, намагаючись вирішити їхні проблеми та турботи. За 5 років спільної роботи  нам вдалося втілити в життя багато корисних справ, передусім в освіті та медицині.

Зізнаюся, далеко не все було гладко. Подеколи погляди на розвиток громади у нас розходилися. Утім, не зважаючи на це, варто визнати - Владислав Голуб «задав високу планку» для усіх, хто посяде крісло депутата-мажоритарника в подальшому», - зазначено у зверненні Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що урочисто відкрили міст, який з’єднує Бобрицьку та Литвинецьку громади.