Наразі камери відеоспостереження із визначниками номерів вже функціонують на в’їзді у місто із боку Канівської ГЕС, МХП та по вулиці Київській, цього року відеоспостереженням обладнають і в’їзд із боку села Пекарі.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На вчорашньому сесійному засіданні Канівської міської ради начальнику Канівського відділення поліції  Юрію Лугіну поставили питання щодо встановлення камер відеонагляду.

Головний поліціянт Канівщини зауважив, що завдяки функціонуванню камер спостереження вдається оперативно розкривати злочини та фіксувати порушення, проте їх кількість на Каневу все ще є недостатньою.

«Протягом 2018 року було встановлено дві камери – на Канівській ГЕС і по вулиці Київській. Стоїть камера в районі ПрАТ «Миронівська птахофабрика», - повідомив Канівський міський голова Ігор Ренькас. Цього року встановимо відеонагляд з боку Пекарів. Таким чином у нас всі в’їзди до Канева буде забезпечено відеоспостереженням», - зауважив міський голова Ігор Ренькас та акцентував увагу на тому, що відеоспостереження також є у центральній частині міста, в районі «Авто-Ріки» та будинку побуту.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що киянин, який хотів покупатися на приплаві на «Авто-ріці», побив чоловіка, який зробив йому зауваження.