Нещодавно ми уже писали про те, що фільм випускниці Канівського коледжу культури і мистецтв Галини Лаврінець буде представлено у спеціальній секції Short Film Corner в Каннах.

З огляду на це, «Kanos» вирішив особисто розпитати у авторки фільму «Сповідь» про сам сюжет, а також дізнатись про те, що надихнуло дівчину на створення відповідної стрічки.

Як відомо, короткометражний фільм «Сповідь» Галина створила як дипломну роботу під час навчання у Київському національному університеті театру, кіно та телебачення імені І.Карпенка-Карого.

Однак, вона не перестає наголошувати на тому, що 22-хвилинний документальний фільм наразі ще не є в офіційному конкурсі. Він лише презентований як студентська робота, яку побачать критики фестивалю.

Стосовно основної ідеї та концепції фільму Галина розповіла, що хотіла розкрити історію людини, невизнаного художника, який вже доживає свого віку.

За словами дівчини, митець живе сам, його ніхто не любить. Тож у підсумку, стрічка змушує задуматись над тим, що можливо він не правильно розставив пріоритети та не зміг гармонійно поєднати мистецтво і буденне життя.

«Варто відзначити, що художника мама народила на млину, тому його образ проходить через фільм. Саме із млином пов'язаний певний арт-художній домисел, який є у стрічці», - розповідає Галина.

А взагалі, за словами авторки, головний герой фільму «класний».

«До речі, із героєм фільму – художником Володимиром Кальненком ми познайомилися у Каневі на виставці Любові Миненко», - зауважила автор стрічки.

Також Галина зосередила увагу на впливові міста Канева на власний світогляд. Адже за її словами, «це просто феноменальне місто і у ньому обов’язково народжуються, живуть та творять непересічні особистості. Саме у цьому місті знімали фільми Андрій Тарковський, Юрій Іллєнко», - поділилася власними думками дівчина.

Крім того, вона розповіла, що раніше фільм «Сповідь» вже був презентований на фестивалі «Молодість», але з того часу авторка його ще трохи допрацювала.